Akademia GPW

Razem

Zostań Partnerem

Akademia odbędzie się w dniach 12-14.06.2019 roku. Spotkanie to będzie okazją do zaprezentowania Państwa nowości produktowych, wybranych technologii oraz nawiązania kontaktów biznesowych, zarówno z wykonawcami, firmami handlowymi, jak i producentami z branży remontowo-budowlanej. Spotkanie będzie miało formę konferencyjno-targowo-szkoleniową. Jest to druga edycja spotkania pod egidą naszego projektu pt. „Akademia Grupy Prace Wykończeniowe”. Celem spotkania jest również podsumowanie kilku miesięcy intensywnej pracy nad projektem.

Akademia Grupy Prace Wykończeniowe ma na celu propagowanie wśród Członków Grupy najnowszych technologii stosowanych w ogólnie pojętym wykończeniu wnętrz, z wykorzystaniem najnowszych materiałów i narzędzi. Celem pośrednim jest połączenie doświadczeń producentów materiałów budowlanych, producentów narzędzi i osprzętu, wykonawców i handlowców, które w efekcie pozwoli na wypracowanie unikalnych technologii, pozwalających na bardziej efektywną pracę.

Pierwsze, inauguracyjne spotkanie odbyło się w Feliksowie, w dniach 01-03.10.2018r. W pierwszej edycji Akademii wzięło udział ponad 20 Wystawców oraz ponad 480 Wykonawców z całej Polski. Część z nich tworzy kadrę szkoleniową, która swoją wiedzą i doświadczeniem służy przy współtworzeniu programu kolejnych szkoleń i jest częścią całego projektu.

Działania szkoleniowe powiązane będą z promocją Partnerów, technologii i szkoleń na Grupie Prace Wykończeniowe oraz dystrybucją zarówno materiałów, jak i narzędzi. Podczas trwania Akademii Grupy Prace Wykończeniowe oferujemy do dyspozycji dla naszych Partnerów trzy salki szkoleniowe na których będą mogły odbywać prelekcje .Oferujemy rownież halę , która ma łącznie ponad 650 mkw oraz powierzchnie na zewnątrz około 2500 mkw.   

Aktualnie wstęp na szkolenie i pokazy jest otwarty i z zapowiedzi spodziewamy się dość dużej frekwencji ze strony firm z branży remontowo-budowlanej, głównie zajmujących się suchą zabudową i glazurnictwem. Wstępne szacunki to 450-600 osób.

Partnerzy

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image